Dobrodošli na Electronics-Compo.com    E-mail: info@electronics-compo.com

Informacije proizvođača

Panduit Mi smo neovisni distributer elektroničkih komponenti Panduit. Pregledajte broj dijela za Panduit kako biste pronašli potrebne dijelove elektroničke komponente. Kada pronađete Panduit elektroničku komponentu koju tražite, možete upotrijebiti Zahtjev za obrazac zahtjeva Da pošaljemo RFQ, a mi ćemo vas kontaktirati u 24 sata.

Logo proizvođača

Panduit

Kategorija

Embedded Solutions(1092)
Computer Products 1092 items
Electromechanical(16)
Thermal Management 2 items
Switches 2 items
Power Supplies 12 items
Semiconductor - IC(12)
Sensors 6 items
Power Management 1 items
Power 4 items
Multimedia 1 items
Interconnect(15573)
Wire and Cable 13458 items
Connectors 2115 items
Passives(1)
Batteries 1 items
Tools(613)
Development 53 items
Wire Tie Guns and Accessories 61 items
Wire Strippers and Accessories 9 items
Tweezers 1 items
Spiral Wrap, Expandable Sleeving 5 items
Specialized Tools 17 items
Screw and Nut Drivers 4 items
Punchdown, Blades 7 items
Personal Protective Equipment (PPE) 1 items
Heat Guns, Torches, Accessories 11 items
Fiber Optics and Accessories 27 items
Cutting Tools 10 items
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories 76 items
Crimpers, Applicators, Presses 112 items
Crimpers - Crimp Heads, Die Sets 194 items
Chemicals, Cleaners 1 items
Accessories 24 items
Test and Measurement(2)
Equipment - Environmental Testers 2 items
Tapes, Adhesives(276)
Tape 275 items
Glue, Adhesives, Applicators 1 items
Static Control, ESD, Clean Room Products(34)
Static Control Grounding Cords, Straps 1 items
Clean Room Treatments, Cleaners, Wipes 1 items
Clean Room Swabs and Brushes 1 items
Accessories 31 items
Soldering, Desoldering, Rework Products(1)
Accessories 1 items
Power Supplies - External/Internal (Off-Board)(1)
LED Drivers 1 items
Optoelectronics(4)
LED Lighting - COBs, Engines, Modules 1 items
Accessories 3 items
Optical Inspection Equipment(1)
Loupes, Magnifiers 1 items
Networking Solutions(2)
Miscellaneous 2 items
Line Protection, Distribution, Backups(3)
UPS Systems 1 items
Accessories 2 items
Kits(68)
Wire and Cable Tie Kits 16 items
Miscellaneous 4 items
Heat Shrink Tubing Kits 7 items
Hardware Kits 16 items
Connector Kits 25 items
Hardware, Fasteners, Accessories(1805)
Washers 10 items
Screws, Bolts 21 items
Rivets 2 items
Nuts 8 items
Mounting Brackets 1 items
Lockouts, Padlocks 242 items
Labels, Labeling 1485 items
Board Supports 29 items
Board Spacers, Standoffs 2 items
Accessories 5 items
Development Boards, Kits, Programmers(6)
Software, Services 6 items
Connectors, Interconnects(6730)
Terminals - Rings 1 items
USB, DVI, HDMI Connectors - Accessories 5 items
Terminals - Wire Splice Connectors 558 items
Terminals - Wire Pin Connectors 27 items
Terminals - Spade Connectors 671 items
Terminals - Ring Connectors 958 items
Terminals - Rectangular Connectors 3062 items
Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 483 items
Terminals - Knife Connectors 1 items
Terminals - Adapters 2 items
Terminals - Accessories 3 items
Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules 213 items
Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips 5 items
Power Entry Connectors - Inlets, Outlets, Modules 9 items
Power Entry Connectors - Accessories 23 items
Modular Connectors - Wiring Blocks - Accessories 3 items
Modular Connectors - Wiring Blocks 20 items
Modular Connectors - Plugs 1 items
Modular Connectors - Jacks 2 items
Modular Connectors - Accessories 92 items
Keystone - Inserts 256 items
Keystone - Faceplates, Frames 196 items
Keystone - Accessories 56 items
Fiber Optic Connectors - Adapters 16 items
Fiber Optic Connectors - Accessories 27 items
Fiber Optic Connectors 40 items
Computers, Office - Components, Accessories(1111)
Printers 21 items
Labels, Labeling 985 items
Accessories 105 items
Cables, Wires - Management(10573)
Ties 1 items
Wire Ducts, Raceways - Accessories 2187 items
Wire Ducts, Raceways 1106 items
Spiral Wrap, Expandable Sleeving 321 items
Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving 112 items
Markers 1663 items
Labels, Labeling 800 items
Heat Shrink Tubing 665 items
Heat Shrink Boots, Caps 11 items
Cable Ties and Cable Lacing 1801 items
Cable Ties - Holders and Mountings 499 items
Cable Supports and Fasteners 1116 items
Bushings, Grommets 77 items
Accessories 214 items
Cables, Wires(54)
Multiple Conductor Cables 54 items
Cable Assemblies(874)
Power, Line Cables 77 items
Modular Cables 367 items
Fiber Optic Cables 430 items
Boxes, Enclosures, Racks(304)
Racks 9 items
Rack Components 9 items
Rack Accessories 171 items
Patchbay, Jack Panels 46 items
Patchbay, Jack Panel Accessories 7 items
Boxes 13 items
Box Components 11 items
Box Accessories 38 items

Vijesti

Vidi više
  Info / slike Dio brojeva Opis Pogled
  F5LE3-10JM9 Image F5LE3-10JM9 Cable Assembly Patch Cord 9m Duplex LC to Duplex SC PL-PL
  LCC4-14BWH-L CONN TERM RECT TONG 2-4 AWG #1/4
  LCCXF350-38D-6 CONN TERM RECT TONG 350 MCM #3/8
  F9S4-4M6Y Image F9S4-4M6Y Cable Assembly Fiber Optic 6m Simplex FC to Simplex FC PL-PL
  CMSTZIW Image CMSTZIW Conn ST Adapter Multimode F/F ST Panel Mount
  LCA400-38F-6 CONN TERM RECT TONG 400 MCM #3/8
  F9LE10B-10BM6 Image F9LE10B-10BM6 Cable Assembly Patch Cord 6m Duplex LC to Duplex LC PL-PL
  F5D6PQ-3M5Y Image F5D6PQ-3M5Y Cable Assembly Dual Fiber Optic Patch Cord 5m Opti Plug to 2(Duplex ST) PL-PL
  PW38FR-TL20Y SLIT WRAP 3/8" X 250' BLACK
  SMB3Y-5 WIRE MARKER B/Y .32-.63"250PC
  MLTFC6SH-LP316 Image MLTFC6SH-LP316 TIE 316SS POLY COAT 450# "L
  LCCF4/0-12-X CONN TERM RECT TONG 4/0 AWG #1/2
  SAJPBU10BL Image SAJPBU10BL Cable Assembly FTP 3.05m Modular Plug to Modular Jack PL-F
  OFR20OG6 CHANNEL SINGLE 6'
  NKF9GR02S-SM05 PATCH CORD
  F9B3-NM1 Image F9B3-NM1 Cable Assembly Fiber Optic 1m Simplex SC PL
  PV6-12R-T CONN RING FLAT 6AWG #1/2 CRIMP
  FXE10V-10M20 Image FXE10V-10M20 Cable Assembly Dual Fiber Optic Patch Cord 20m Duplex LC to Duplex LC PL-PL
  PCM-S3 CARD MARKER WIRE SOLID
  SM02Y-U WIRE MARKER B/Y .05-.12"250PC
  PMR5744SAL METAL 1 INTERMEDIATE OUTLET BO
  S78SSHDW 48RU X 700MM SOLID REAR DOOR F
  CM35MSSBL Image CM35MSSBL Conn Mini-Com 3.5mm Head Phone Jack F 3 POS Solder ST Cable Mount 3 Terminal 1 Port
  S8222WV 800MM X 42RU X 1200MM DEEP NET
  JP2HBC50RB-L2 Image JP2HBC50RB-L2 CBL SUPPORT J-HOOK RED BEAM
  VB0D2J0AA24M1 Image VB0D2J0AA24M1 Conn Inlets/Outlets RCP/PL 33 POS ST 33 Terminal 1 Port
  P515C13BL3 Image P515C13BL3 POWER CORD IEC 3' BLACK
  CPPK24BL MODULAR PATCH PANEL KIT
  F5PD3-3M3 Image F5PD3-3M3 Cable Assembly Dual Fiber Optic Patch Cord 3m Duplex SC to Duplex SC PL-PL
  F6LE10G-10M10 Image F6LE10G-10M10 Cable Assembly Patch Cord 10m Duplex LC to Duplex LC PL-PL
  SMB1Y-8 WIRE MARKER B/Y .10-.20"1000PC
  F5E10-10M30Y Image F5E10-10M30Y Cable Assembly Dual Fiber Optic Patch Cord 30m Duplex LC to Duplex LC PL-PL
  F6E10L-10M3 Image F6E10L-10M3 Cable Assembly Dual Fiber Optic Patch Cord 3m Duplex LC to Duplex LC PL-PL
  PCLCP300-0-9 CARD MARKER 3" 0-9 BLK/YLW 25OC
  LCMA70-8H-L CONN TERM RECT RING 70MM #M8
  UPS003LSM UPS LOAD SENSE MODULE
  PDL-6 LABEL S LAM DM VNL WHT 1X3.94"
  FXLE3-10PM15 Image FXLE3-10PM15 Cable Assembly Patch Cord 15m Duplex LC to Duplex SC PL-PL
  LCJX4/0-38L-X CONN TERM RECT 4/0 AWG #3/8
  F5B10P-NM1 Image F5B10P-NM1 Cable Assembly Fiber Optic 1m Simplex LC PL
  C100WH2 DUCT CVR METRIC 100MMX2M WH
  F5LE3-10GM10 Image F5LE3-10GM10 Cable Assembly Patch Cord 10m Duplex SC to Duplex LC PL-PL
  NUP5C04RD-UY CABLE COPPER
  F9LE10G-10GM15 Image F9LE10G-10GM15 Cable Assembly Patch Cord 15m Duplex LC to Duplex LC PL-PL
  FXLE3-10AM20 Image FXLE3-10AM20 Cable Assembly Patch Cord 20m Duplex LC to Duplex SC PL-PL
  HCAG05C07-C20 Image HCAG05C07-C20 CBL CLIP C-TYPE BLACK ARROW
  F5LE3-10VM15 Image F5LE3-10VM15 Cable Assembly Patch Cord 15m Duplex LC to Duplex SC PL-PL
  F5LE10E-10M2 Image F5LE10E-10M2 Cable Assembly Patch Cord 2m Duplex LC to Duplex LC PL-PL
  LCMA10-8F-C CONN TERM RECT RING 10MM #M8
  FXLE2-10M1 Image FXLE2-10M1 Cable Assembly Dual Fiber Optic Patch Cord 1m 2(ST) to Duplex LC PL-PL