Dobrodošli na Electronics-Compo.com    E-mail: info@electronics-compo.com

Fiber Optics - Transmitters - Integrirani pogonski

  Info / slike Dio brojeva Proizvođači Opis Pogled
  1610L321 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC
  1656L355 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM
  1656L054 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE
  GP1FA514TZ Image GP1FA514TZ Sharp Microelectronics TRANSMITTER FIBER OPTIC 13.2MBPS
  1610L048 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC
  LTDL-TX12P01B Image LTDL-TX12P01B Lite-On Inc. TRANSCEIVER PHOTOLINK
  1655L034 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE
  1611L319 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 200KM
  1655L354 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 40KM
  XT06AAQ5ENJD290 Finisar Corporation XMITTER XFP-RF DWDM 6DBM
  1656L341 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM
  1610L357 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC
  1611L024 Broadcom Limited 2.5 G DWDM TOSA 200KM LC REC
  1611F046 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 200KM W/FC/PC CON
  1611L019 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 200KM
  1656L060 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE
  AFBR-775BEZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TRANSMITTER 12CH PAR PLUG
  AFBR-732BWZ Image AFBR-732BWZ Broadcom Limited TRANSMITTER 12X2.5GBD PLUGGABLE
  1656L318 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE
  TOTX177APL(F,T) Toshiba TRANSMITTER 650NM FIBER MODULE
  1655L331 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 40KM
  1611L060 Broadcom Limited 2.5 G DWDM TOSA 200KM LC REC
  1610F033 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM W/FC/PC CON
  1655L344 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 40KM
  1610L325 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC
  P1TX6B-SX51D-02A-DC Image P1TX6B-SX51D-02A-DC Omron Electronics Inc-EMC Div MODULE FIBER OPTIC XMIT 14GB
  1656L333 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE
  AFBR-1629Z Image AFBR-1629Z Broadcom Limited IC TXRX FIBER OPTIC
  1610F047 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM
  1611L032 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 200KM
  1655L347 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 40KM
  1655L337 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE
  TOTX147PL(F,T) Image TOTX147PL(F,T) Toshiba TRANSMITTER MODULE FIBER OPTIC
  1610F023 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM
  1656L030 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE
  AFBR-810BPZ Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TRANSMITTER 12CH PAR PLUG
  TOTX177A(F,T) Toshiba TRANSMITTER 650NM FIBER MODULE
  TOTX177AL(F,T) Image TOTX177AL(F,T) Toshiba TRANSMITTER 650NM FIBER MODULE
  1610F026 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM
  PLT133/T8 Everlight Electronics Co Ltd TRANSMITTER FBR OPT IR PHOTOLINK
  XT06AAQ5ENJD200 Finisar Corporation XMITTER XFP-RF DWDM 6DBM
  1656L352 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM
  GO2918-31CM Semtech MODULE FIBER OPTIC XMIT
  1611L048 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 200KM
  1610L319 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC
  1610L058 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC
  TPIC-10410-A4 Broadcom Limited 4X10G LR4 TOSA QSP+ COMPATIBLE
  1656L335 Broadcom Limited 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE
  1610L055 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 120KM LC REC
  1611F020 Broadcom Limited 2.5G DWDM TOSA 200KM W/FC/PC CON