Dobrodošli na Electronics-Compo.com    E-mail: info@electronics-compo.com

Fibre Optics - prekidači, multiplekseri, demultipl

  Info / slike Dio brojeva Proizvođači Opis Pogled
  MO-FIN-A-A202-MS11-1010-33-0-S Finisar Corporation PLC SPLITTER 2X2 S-GRADE 1M
  AWAP02036 Panasonic Electric Works SWITCH OPTIC MU 1X2 1310/1550NM
  AWAP17036 Panasonic Electric Works SWITCH OPTICAL MU 2X2 1310NM
  MO-FIN-A-A216-MS11-1010-11-0-S Finisar Corporation PLC SPLITTER 2X16 S-GRADE 1M
  MRP12GX005004XX4XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER 1M
  PIPDD20ECO61111G Oplink Communications, LLC FIBER PIGTAILED PD, 1310+1550 DU
  FWSF-M/D-1550/CWDM-2 Finisar Corporation TXRX CWDM PLUGIN SC CONNECTOR
  MO-FIN-A-A104-F11-1010-33-0-P Finisar Corporation PLC SPLITTER 1X4 P-GRADE SC/APC
  PMTC155010P1211 Image PMTC155010P1211 Oplink Communications, LLC SINGLE MODE POLARIZATION MAINTAI
  MRP12GX050004XX4XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER 1M
  OFMS12MIE02111 Image OFMS12MIE02111 Oplink Communications, LLC ULTRA-MINI 1X2 OPTICAL SWITCH, C
  HHL18GX0XX002XX2XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER .5M
  MO-FIN-A-A204-MS11-1010-33-0-S Finisar Corporation PLC SPLITTER 2X4 S-GRADE 1M
  FWSF-OADM-1-55 Finisar Corporation TXRX CWDM LF 1CH 1551NM SC CONN
  TRPUG1ESXC000E2G Image TRPUG1ESXC000E2G Oplink Communications, LLC GE SX SFP
  HHL1YGX3XX004XX4XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER 1M
  OADMF-1-57-SC Finisar Corporation MOD OPTIBOX CWDM 1CH 1571NM SC
  MO-FIN-A-A202-F11-1010-33-0-S Finisar Corporation PLC SPLITTER 2X2 S-GRADE SC/APC
  MO-FIN-A-A208-MS11-1010-11-0-P Finisar Corporation PLC SPLITTER 2X8 P-GRADE 1M
  AWAP08021 Panasonic Electric Works SWITCH OPTIC SC 1X2 850/1310NM
  FWSFMDMUXD84148 Finisar Corporation TXRX DWDM 100GHZ PLUGIN 8CH SC
  5099427-2 Image 5099427-2 TE Connectivity AMP Connectors SWITCH FIBER OPTIC ST SPDT
  MO-FIN-A-A164-MS11-1010-33-0-P Finisar Corporation PLC SPLITTER 1X64 P-GRADE 1M
  MM-132F1030030S Finisar Corporation PLC SPLITTER 1X32 S-GRADE 3M
  FWSF-OADM-4-1 Finisar Corporation TXRX CWDM LF 4CH 1471NM SC CONN
  MO-FIN-A-A204-F11-1010-33-0-S Finisar Corporation PLC SPLITTER 2X4 S-GRADE SC/APC
  MFL12GX120004XX4XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER 1M
  MBS22GX050004XX4XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER 1M
  HHP16GX1XX004XX4XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER 1M
  OADMF-1-59-SC Finisar Corporation MOD OPTIBOX CWDM 1CH 1591NM SC
  MO-FIN-A-A216-MS11-1010-22-0-S Finisar Corporation PLC SPLITTER 2X16 S-GRADE 1M
  AWAP17021 Panasonic Electric Works SWITCH OPTICAL SC 2X2 1310NM
  MM-116H1030030P Finisar Corporation PLC SPLITTER 1X16 P-GRADE 3M
  MMZ12GX550004XX4XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER 1M
  MO-FIN-A-A108-MS11-1010-11-0-S Finisar Corporation PLC SPLITTER 1X8 S-GRADE 1M
  MO-FIN-A-A104-MS11-1010-22-0-S Finisar Corporation PLC SPLITTER 1X4 S-GRADE 1M
  HHP14GX3XX004XX4XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER 1M
  AWAP08029 Panasonic Electric Works SWITCH OPTIC SC 1X2 850/1310NM
  AWAP14026 Panasonic Electric Works SWITCH OPTICAL SC 2X2 1310NM
  HHP14GX0XX002XX2XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER .5M
  MMFC8150P001211 Image MMFC8150P001211 Oplink Communications, LLC 1X2, 50/125UM MULTIMODE FIBER, F
  FWSF-OADM-1-57 Finisar Corporation TXRX CWDM LF 1CH 1571NM SC CONN
  MO-FIN-A-A164-F11-1010-22-0-S Finisar Corporation PLC SPLITTER 1X64 S-GRADE SC/PC
  VRP22AG050004XX4XX Amphenol FCI SINGLEMODE COUPLER 1M
  TRPRG1VA1C000E2G Image TRPRG1VA1C000E2G Oplink Communications, LLC 1000BASE-T SFP
  PMBC1450P001211 Image PMBC1450P001211 Oplink Communications, LLC SINGLE MODE POLARIZATION MAINTAI
  MO-FIN-A-A208-F11-1010-22-0-P Finisar Corporation PLC SPLITTER 2X8 P-GRADE SC/PC
  HHP18GX0XX002XX2XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER .5M
  MM-102F1030030S Finisar Corporation PLC SPLITTER 1X2 S-GRADE 3M
  MMZ22GX506004XX4XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER 1M